Záhradný nábytok

Šesť výhod používania leštidla na drevený nábytok z včelieho vosku

Máme špecializovaný sortiment voskov na drevo, ktoré sú určené na ochranu drevených povrchov a zvýšenie ich lesku. Naším najobľúbenejším produktom je leštidlo na nábytok z včelieho vosku.

Tu je šesť dôvodov, prečo:

Včelí vosk čistí, vyživuje a chráni

Naša leštenka na drevo so včelím voskom je nielen skvelým čistiacim prostriedkom na drevo, ale je navrhnutá tak, aby vyživovala a ošetrovala holé drevo a chránila všetky ostatné drevené povrchy, ako je drevený nábytok, pred vyblednutím spôsobeným slnečným žiarením, prachom a znečisťujúcimi látkami vo vzduchu a dokonca aj pred poškodením vodou.

Pri správnej ochrane sa voda na povrchu dreva vylúči vo forme guľôčok. Dobrým ukazovateľom toho, kedy je potrebné včelí vosk znovu naniesť, je, keď tekutiny začnú na povrchu ležať rovno namiesto toho, aby sa na ňom vytvárali guľôčky.

Včelí vosk poskytuje krásnu, bohatú povrchovú úpravu

Leštidlo na včelí vosk poskytuje okamžitý prirodzený lesk a pomáha udržiavať bohatú farbu, stav a hodnotu vášho nábytku.

Keďže ide o číry vosk a neobsahuje žiadne syntetické zložky, naša leštenka na drevo zo včelieho vosku nezmení farbu a vzhľad povrchu, na ktorý sa aplikuje, takže je bezpečným, prirodzeným a účinným spôsobom, ako vdýchnuť drevenému nábytku nový život.

Včelí vosk sa ľahko nanáša a znovu aplikuje

Keďže ide o mäkký vosk, naša leštenka na drevo z včelieho vosku sa ľahko nanáša a je cenovo výhodnejšia ako aerosólové a iné alternatívy.

Pred použitím leštidla na drevo so včelím voskom sa uistite, že povrch je zbavený prachu, a vyčistite nábytok pomocou špecializovaného čistiaceho prostriedku na drevo. Leštidlo na drevo s včelím voskom naneste na handričku, ktorá nepúšťa vlákna, a votrite ho do dreveného povrchu v smere vlákien. Nechajte pôsobiť 3 - 4 minúty a preleštite čistou handričkou, aby ste obnovili lesk. Na dodatočnú ochranu alebo v prípade použitia na holé drevo môžete naniesť ďalšie vrstvy.

Včelí vosk je vhodný na všetky drevené povrchy

Naša leštenka na včelí vosk je určená na použitie na moderný a starožitný drevený nábytok v interiéri vrátane drevených dýh. Môže sa použiť aj na ošetrenie prírodných drevín vrátane: buka, mahagónu, duba, borovice, teaku, orecha a tisu.

Včelí vosk možno aplikovať po morení a olejovaní

Naše leštidlo na včelí vosk možno použiť ako doplnok k akejkoľvek inej povrchovej úprave dreva vrátane moridiel, olejov na drevo a lakov na drevo, aby drevo vyzeralo bohato a prirodzene.

Po morení dreveného nábytku by ste mali prácu vždy ukončiť zapečatením moridla voskom na drevo alebo olejom na drevo. Ten ešte viac zvýrazní farbu moridla, poskytne dodatočnú ochranu a môže sa použiť na zmenu povrchovej úpravy na saténovú alebo lesklú.

Včelí vosk je tradičný prípravok používaný profesionálmi

Naša leštenka na nábytok so včelím voskom je vyrobená z prírodného včelieho vosku, ktorý už roky s veľkým úspechom používa naša národná sieť technikov, profesionálnych reštaurátorov, pamiatkových organizácií a mnohých zákazníkov.

Ak váš drevený nábytok vyzerá matne alebo vyblednuto, naša leštenka na včelí vosk môže byť to, čo hľadáte!